Bodové konto

Co je Dobrá karta

Nový věrnostní systém vybraných prodejen COOP

Dobrá karta COOP je název unikátního věrnostního programu, kterého se účastní vybraná družstva napříč celou republikou. V čem spočívá základní princip VP Dobrá karta? Zákazníci jsou odměňováni za to, co automaticky dělají, tj. nakupují. Za každý svůj nákup dostávají body (1 Kč útraty = 1 bod), přičemž za vybrané zboží je možné získat dokonce trojnásobek bodů. Do budoucna počítáme i se sběrem bodů u vybraných partnerů.

Nasbírané body si zákazníci mohou následně výhodně vyměnit za různé benefity. Jedním z nich je např. „Dobrá sleva“ na zboží, které zákazník běžně nakupuje a díky Dobré kartě a svým bodům ho může mít za mnohem nižší cenu. Další výhodou je možnost Dobrých nákupů – body si zákazník může spořit na kvalitní výrobky do domácnosti, za které zaplatí pak již zlomek běžné ceny. Ti, kteří rádi telefonují a SMSkují, rozhodně ocení možnost, vyměnit si body za své nákupy za Dobré volání – tj. výhodné balíčky volných minut a SMS – a zaplatit pouhou 1,- Kč! VP Dobrá karta se od ostatních programů odlišuje tím, že v kontextu s claimem COOP. Všechno dobré mohou zákazníci své body (samozřejmě COOPEM „přeměněné“ na peníze) věnovat různým neziskovým organizacím – např. hasičským sborům, které působí na každé vsi, kde se vyskytují prodejny COOP.

 

Proč chci Dobrou kartu získat?

Díky Dobré kartě COOP získám spoustu benefitů za to, co již běžně dělám, tj. nakupuji. Dobrou kartu COOP obdržím zcela zdarma a jejím pořízením se k ničemu nezavazuji, byla by tedy velká škoda ji nemít.

Zobrazit výhody

Jak získám Dobrou kartu?

Dobrou kartu získám zdarma v prodejnách všech družstev, které se účastní věrnostního programu Dobrá karta COOP. Podmínkou pro vstup do věrnostního programu Dobrá karta COOP je dosažení věku 18 let a dále odevzdání řádně vyplněné přihlášky. Přihláška je součástí informační brožurky, kterou si mohu vyzvednout ve své prodejně COOP nebo si ji mohu stáhnout zde.

Zobrazit přihlášku

Jak nasbírám Dobré body?

Za každý svůj nákup dostanu body (1 Kč útraty = 1 bod), přičemž za vybrané zboží je možné získat dokonce trojnásobek bodů. Do budoucna počítáme i se sběrem bodů u vybraných partnerů. Máme pro Vás příjemné překvapení – nakoupíte–li v kalendářním týdnu, ve kterém máte narozeniny, dostanete od nás jako dáreček ještě další body navíc. Pokud budu mít zájem, ke svému kontu Dobrá karta, pokud o to požádám, mohu dostat více karet nebo tzv. klíčenku s čárovým kódem, kterou mohu dát komukoliv z rodiny. Dobrá karta je přenosná, proto tu svou mohu půjčit na nákupy i někomu dalšímu. Dobré body tak na mém Dobrém kontě přibývají rychleji.

Zobrazit více

Obchodní podmínky