Bodové konto

Předplacená Dobrá karta – vaše Dobrá peněženka

Nadstavba věrnostního programu

cdk_ikona_nabit-kartu

 

Předplacená Dobrá karta je platební karta (MasterCard), se kterou můžete platit ve všech obchodech, kde je platební terminál, ale také například na internetu a to bezpečně a anonymně. Finanční obnos si na ní můžete nabít v prodejnách COOP, ale také s ní získáte ještě více výhod v našem věrnostním systému. Karta vám také zajistí daleko rychlejší sběr bodů, které následně můžete uplatnit v zúčastněných COOP prodejnách. V prodejnách COOP spadajících pod Jednotu spotřební družstvo v Podbořanech již není možné Předplacenou Dobrou kartu zakoupit.

hero_2

Jak získat předplacenou COOP Dobrou kartu, tedy Dobrou peněženku?

    • Kartu si koupím u pokladny COOP za 129,- Kč.

 

    • Pořídím si ji za za 4900 Dobrých bodů a doplatím jen 69,- Kč

 

    • Následně předplacenou kartu aktivuji a dobiji

 

 

Jak postupovat, když kartu ztratím, nebo je mi odcizena?

Pokud máte kartu registrovanou, zablokujete ji telefonicky na čísle +420 495 800 665.

Má předplacená COOP Dobrá karta nějaké limity?

Limity pro dobíjení a omezení používání karty (např. výběry z bankomatu) se odvíjejí od požadavků, které jsou stanoveny platnými právními předpisy. Pokud bude Váš roční obrat na kartě do 3 500 Kč, stačí kartu aktivovat shora popsaným způsobem. S ohledem na výhody, však doporučujeme provést registraci prostřednictvím webového portálu, a kartu tak budete moci využívat až do ročního obratu 60 000 Kč. Denní nebo týdenní limity na kartě nastaveny nemáte. Utratit v obchodech můžete tedy tolik, kolik máte na kartě dobito bez dalších omezení.

Kde obdržím kompletní obchodní podmínky?

Obchodní podmínky obdržíte na pokladnách prodejen COOP, kde je možné předplacenou Dobrou kartu zakoupit. Zároveň je naleznete na webových stránkách www.anonymnikarta.cz/dobrakarta

Co mi předplacená COOP Dobrá karta zaručuje?

Anonymitu – karta není spojena s běžným účtem, proto je nejbezpečnějším ochráncem Vašeho soukromí při platbách u obchodníků či internetu.

Bezpečnost – v případě ztráty či odcizení ztratíte jen to, co si na kartu uložíte.

Kontrolu – karta poskytuje kontrolu nad Vašimi výdaji, nikdy neutratíte více, než vložíte a Vaše výdaje lze sledovat prostřednictvím webové aplikace.

Jak aktivuji svou předplacenou COOP Dobrou kartu

Stačí odeslat textovou zprávu ve tvaru „A“ mezera 10 místné identifikační číslo (zrubu Karty) na číslo +420 790 542 175, tím Kartu aktivujete. Po aktivaci karty Vám zašleme Heslo pro nastavení PIN formou SMS. Před prvním použitím karty doporučujeme změnit heslo na bankomatu ČSOB/Era. V bankomatu si také můžete zdarma změnit PIN podle svého přání. Kartu může aktivovat pouze osoba starší 18 let, která má trvalé bydliště v České republice a disponuje aktivním mobilním telefonním číslem.

Jak mohu COOP Dobrou kartu dobít?

Ihned po aktivaci je karta připravena k používání. Máte následující možnosti, jak kartu dobíjet:
  • ve vybraných prodejnách COOP, a to složením hotovosti nebo jinou platební kartou;
  • příkazem k úhradě z běžného platebního účtu;
  • debetní kartou přes platební bránu dostupnou na webové stránce uvedené na zadní straně balení karty: www.anonymnikarta.cz/dobrakarta
 

Mohu COOP Dobrou kartu darovat?

Ano, stačí ji dobít podle instrukcí ze zadní strany balení (balení není nutné zcela otevřít). Čtení následujících Podmínek včetně dalších kroků nechte až na obdarovaném.

Kde zkontroluji zůstatek na předplacené COOP Dobré kartě, své platby a čerpání výhod?

Detailní přehled plateb získáte po registraci na webových stránkách www.anonymnikarta.cz/dobrakarta. Stav svého bodového konta zjistíte na domovských stránkách věrnostního programu www.dobrakartacoop.cz.

 

 

Aktuální slevy u partnerů

 

Naši partneři

ocni-optikahusky

ceske-drahyams-buscepro